12:13:09  07 Temmuz 2015 Salı
’Fethullah Hoca o sözleri baskı altında söyledi’

Fethullah Gülen’in “Sulh olacaksa gerekirse el de öpülür, ayak da öpülür” sözleri hakkında en ilginç yorum Adnan Oktar’dan geldi.

09 Ocak 2013 Çarşamba, 14:54:00

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

’Fethullah Hoca o sözleri baskı altında söyledi’

Fethullah Gülen'in PKK'ya silah bıraktırmak konusunda yaptığı barış çağrısı büyük yankı uyandırdı. Bu açıklamalara Oktar'dan tepki geldi.

Fethullah Gülen'in “Sulh olacaksa gerekirse el de öpülür, ayak da öpülür” sözlerine Adnan Oktar'dan ilginç bir yanıt geldi. Oktar; "Fethullah Gülen Hocamız baskı altında, bu açıklamalara kimse inanmasın, Fethullah Hoca böyle şey söylemez." açıklamasında bulundu.
 
A9 Tv'de yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Adnan Oktar, sonyorumhaber.com internet sitesine Fethullah Gülen'in açıklamalarını değerlendirdi.
 
İşte Adnan Oktar'ın o konuşması;
 
HOCAMIZ BASKI ALTINDA
 
“Fethullah Hocamızın bu son açıklamaları çok yanlış. Bu açıklamaları Fethullah Gülen Hocamız’ın büyük bir baskı altında olduğunu gösteriyor. Hocamız tehdit altında, herkes bilsin bunu. Sakın itibar etmeyin. Fethullah Hoca asla böyle şey demez. Hocamıza Hudeybiye barışı örneği verdirmişler. Hudeybiye Barışı'nda Müslümanlar ayrı mıydı, bin tane cemaat mi vardı?
 
Bizim Fethullah Gülen Hocamız'dan istediğimiz korkmasın, Allah onun yanında, Hocamız İslam Birliği'ni anlatsın. “İslam Birliği olmalı” desin. Bütün cemaatler biraraya gelsin, birlik olalım desin.
 
Biz Komünist bir katil topluluğu ile mücadele ediyoruz. Fethullah Hocamız'ın bu konuda destek olması gerekir. Hocamız “Darwinizm ile mücadele edelim" desin. Bediüzzaman Hazretleri'nin söylediği gibi Maddiyun ve Tabiyyun taununu, yani Darwinizm ve Materyalizmi yok etmek için cemaatini hareketlendirmesi gerek.
 
PKK İMAM HAKİKATLERİNİ ANLATARAK YOK EDİLİR
 
PKK sadece ilmi mücadeleyle, sevgi ve şefkatle, iman hakikatlerini anlatarak yok edilir. Siz insanları güzele ikna ederseniz PKK'ya katılan tek bir kişi bile bulamazlar. PKK'da yok olup gider. Önümüzdeki tehdidi iyi anlayalım. PKK'yı Avrupa'dan, Amerika'dan destekleyenler var. İnsanları ilimle, sevgiyle eğitmezsek Allah korusun PKK daha azgınlaşabilir.
 
BU SÖYLEMLERİN SONU FELAKETTİR
 
Fethullah Gülen Hocamız’ın bu sözlerinin hemen geri alınması, düzeltilmesi gerekiyor. Bu söylemlerin sonu felakettir, bölünmedir, Allah korusun. Aklımızı başımıza alalım. Tek çözüm, Anti-Komünist ilmi mücadeledir. Fethullah Gülen Hocamız, bu açıklamalar yerine Zaman gazetesini bu amaç için, çözüm için kullanabilir. Biz, hiç kimsenin elini, eteğini öpecek bir millet değiliz! "
 
 


Türkiye Haritası