13:08:34  04 Temmuz 2015 Cumartesi
’Sevgilim gelmeden inmem’

Liseli sevgilisinin kendisinden ayrılması üzerine bunalıma giren 22 yaşındaki genç okulun önünde intihara kalkıştı

17 Şubat 2012 Cuma, 11:25:58

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

’Sevgilim gelmeden inmem’    

Adana'da 22 yaşındaki Mustafa Becetek, liseli sevgilisinin kendisinden ayrılması üzerine bunalıma girip sevgilisinin okuduğu okulun karşısındaki 10 katlı apartmana çıkıp intihar girişiminde bulundu. Becetek'i, kendisini terk eden liseli genç kız, ikna edip intihardan vazgeçirdi.

Kurttepe Mahallesi'nde oturan Mustafa Becetek, bir lisede öğrenim gören 16 yaşındaki H.D.'ye (Hasret D.) aşık oldu. 3 ay önce de genç kızı ailesinden istetti. Ancak kızın ailesi Mustafa'nın işsiz olması ve kızlarının yaşının küçük ve öğreniminin sürüyor olması nedeniyle kızlarını vermedi. Bu duruma öfkelenen Mustafa Becetek, sevgilisinin de kendisini terk etmesi üzerine bunalıma girdi. Becetek, dün okula giderek sevgilisi H.D. ile konuşmak istedi. Liseli kızın, "Bu iş bitti artık" demesi üzerine öfkelenen Becetek, "Sen benim olmazsan ben de intihar ederim" diyerek okulun karşısındaki 10 katlı apartmanın terasına çıktı.

ÖĞRENCİLER: ATLA ATLA
Ayaklarını korkuluklardan aşağıya sarkıtan Becetek'i görenler polise haber verdi. Okuldaki öğrenciler de pencerelerden intihar girişimini izlemeye başladı. Zaman zaman da 'Atla atla' diye bağırdılar. Okul yönetimi anonsla öğrencileri bağırmamaları konusunda uyardı.

İNTİHARDAN LİSELİ ESKİ SEVGİLİ VAZGEÇİRDİ
Polis ve itfaiye ekipleri olay yerine gelip Becetek'i ikna etmeye çalıştı. Ancak, Becetek "H. (Hasret) gelmeden inmem" diyerek direndi. İtfaiye ekipleri Becetek'in atlama ihtimaline karşı apartmanın önüne hava yastığını koyup şişirdi. Polisler de önce genci, H.D. ile cep telefonuyla konuşturdu, ardından okula giderek H.D.'yi getirdi. H.D. polislerle birlikte apartmanın terasına çıkarak Becetek'i intihardan vazgeçirdi. Becetek, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Etiketler


Türkiye Haritası