07:55:09  07 Temmuz 2015 Salı
71 yaşındaki adam torununa tecavüz etti

71 yaşındaki adam, 12 yaşındaki zihinsel engelli torunununa tecavüz ettiğini itiraf etti.

22 Aralık 2012 Cumartesi, 13:41:25

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

71 yaşındaki adam torununa tecavüz etti

Tekirdağ’da 71 yaşındaki Hüseyin D., yanlarında kalan 12 yaşındaki zihinsel engelli üvey torunu Ç.S.’ye 2 yıl boyunca tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı. Hüseyin D., “Torunum ellememi istedi, bende onun isteğiyle yaptım” diyerek kendisini savundu.

Tekirdağ’da 3 yıl önce eşinden ayrılan Türkan G., çalışmak için Bursa’ya gitti. Ancak, 12 yaşındaki zihinsel engelli kızı Ç.S.’yi annesinin yanına bıraktı. Küçük kız anne annesi ve 71 yaşındaki üvey dedesi Hüseyin D. ile birlikte yaşarken, Zihinsel Engeliler Okulu’ndaki öğretmenine dedesinin kendisine 2 yıldan bu yana tecavüz ettiğini anlattı. Öğretmenlerin polise bildirmesi üzerine Ortacami Mahallesi’ndeki evinde gözaltına alınan 71 yaşındaki Hüseyin D., ilk ifadesinde üvey torunu Ç.S.’ye tecavüz ettiğini itiraf etti.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan Hüseyin D., zihinsel engelli üvey toruna zorla bir şey yapmadığını öne sürerken, “Torunum kendisini ellememi istedi, ben de onun isteğiyle yaptım. Tecavüz söz konusu değil ben zorla bir şey yapmadım. Yanıma gelip orasını burasını ellememi istiyordu” dedi.

Psikolog eşliğinde ifadesi alınan Ç.S. ise, üvey dedesi Hüseyin D.’nin kendisine 2 yıl içerisinde değişik tarihlerde, evde yalnız kaldıklarında tecavüz ettiğini söyledi. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen tecavüz şüphelisi Hüseyin D., ‘Küçük çocuğa cinsel saldırı’ suçundan tutuklanarak Tekirdağ T Tipi Cezaevi’ne konuldu.

Etiketler


Türkiye Haritası