23:15:30  06 Temmuz 2015 Pazartesi
Caner Erkin’in eşi Berkay’la basıldı

Milli futbolcunun karısı Akmerkez’in tuvaletinde şarkıcı Berkay’la basıldı.

26 Kasım 2013 Salı, 15:28:25

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Caner Erkin’in eşi Berkay’la basıldı

Günaydın'ın haberine göre, yıllar önce kişiye özel defile skandalıyla çalkalanan Akmerkez, yine bir skandala ev sahipliği yaptı. Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, popçu Berkay'la Akmerkez'in bebek odasında gizlice buluştu.

Berkay’dan Caner’e mesaj!

Caner Erkin’in eşinden ihanet açıklaması

BU FOTOĞRAFLAR ÇOK KONUŞULUR
Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV'de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı.

İkiliyi Akmerkez'de görüntüleyen Günaydın muhabiri Hakan Uç, o günü anlattı: "Akmerkez'de dolaşırken fast food katında Asena Erkin'i gördüm."


Caner Erkin - Asena Erkin


TELEFONDA YER TARİFİ
"Asena Erkin'in telefonda konuşurken 'Bebek odasında buluşalım' sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi."ASENA ERKİN: YAKALANDIK!
"Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin 'Yakalandık!' diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi."

CANER ERKİN: KARIMA GÜVENİYORUM
Yaşanan bu gelişmenin ardından Caner Erkin konuyla ilgili Vatan gazetesine konuştu. Sessizliğini bozan Erkin, "Ben karıma güveniyorum. Böyle asparagas haberlere itimat etmiyorum. İşimizle gücümüzle ilgileniyoruz. Ailemle mutluyum." dedi.
Etiketler


Türkiye Haritası