02:11:17  30 Haziran 2015 Salı
Deprem kurbanı Tarkan Aydın toprağa verildi

Deprem kurbanı Havalimanı görevlisi Tarkan Aydın memleketi Antalya’da toprağa verildi.

13 Kasım 2011 Pazar, 16:50:58

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Deprem kurbanı Tarkan Aydın toprağa verildi    

VAN'da meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki deprem sonrası Van Havalimanı'nda yaşanan yoğunluk nedeniyle personele eğitim vermek amacıyla bu kente giden ve 5.6'lık ikinci depremde yıkılan Bayram Oteli enkazında hayatını kaybeden Antalya Havalimanı'nda görevli 43 yaşındaki Tarkan Aydın, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Aydın, facebook sayfasındaki profil resmine, uçuş dilinde 'tek gidiş' anlamına gelen sarı renkli bilet resmi koyarken, 'One way ticket: Tek yönlü bir bilet' şarkısının sözlerini değiştirerek, VAN way ticket yazdığı görüldü.

Antalya Havalimanı'nda Çelebi Hava Servisi'nde yolcu hizmetleri şefi olarak görev yapan Tarkan Aydın, Van'da meydana gelen deprem sonrasında, Van Havalimanı'ndaki hava servisi personeline eğitim amacıyla ikinci depremin olduğu günün sabahında Van'a gitti. 9 Kasım Çarşamba günü saat 06.00 uçağı ile Antalya'dan hareket eden Tarkan Aydın, facebook sayfasındaki profil resmine ise Van'a gidiş bileti aldığı için 'sarı bilet' resmi koydu. Van'a tek gidişlik bilet alan Aydın, facebook'taki bilet fotoğrafının altına ise 'VAN way ticket' yazdı. Tek gidişlik bileti için İngilizce 'one' kelimesini de Van şehrine uyarlayarak yazan Aydın, facebook'taki profil resmini de değiştirerek 'sarı kart' resmi koydu.

Bayram Oteli'nde kalmayı tercih eden Tarkan Aydın, Van'a gittiği gün depreme yakalandı. Bayram Oteli'nin enkazında, Tarkan Aydın'ın da cansız bedenine ulaşıldı.

TOPRAĞA VERİLDİ

Cenazesi Antalya'ya getirilen Tarkan Aydın için Muratpaşa Camii'nde tören düzenlendi. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına Aydın'ın eşi Hatice Aydın ile oğlu 10 yaşındaki Alptemur da katıldı. Törene ayrıca Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz, şirketin üst düzey yöneticileri, yakınları ve mesai arkadaşları katıldı. Tarkan Aydın'ın eşi Hatice Aydın, taziyeleri kabul ederken, bir ara gözyaşları içinde yanına gelen oğlu Alptemur Aydın'ı da teselli ederek gözyaşlarını sildi. Kılınan namazın ardından Tarkan Aydın'ın cenazesi, Uncalı Mezarlığı'na defnedildi

Etiketler


Türkiye Haritası