09:27:03  03 Temmuz 2015 Cuma
Düğünde kavga: 2 yaralı

Şanlıurfa’da, yakınlarının düğününde halay çeken iki grup arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

03 Eylül 2011 Cumartesi, 08:58:23

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Düğünde kavga: 2 yaralı

Şanlıurfa'da, yakınlarının düğününde halay çeken iki grup arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı. Polisin düğünü bitirip, salonu boşaltması ile sonlandırılan kavgada 3 kişi gözaltına alındı.

Kavga, saat 23.00 sıralarında Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Meslek Lisesi içerisindeki düğün salonunda meydana geldi. İddiaya göre, isimleri öğrenilemeyen iki grup, düğün töreninde halay çekerken birbirlerinin ayağına basıldığı gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışma, iki grubun salonda bulunan akrabalarının da katılımı ile büyüyerek kavgaya dönüştü. Salonda bulunanların engel olamadığı kavga, ihbar üzerine gelen polis tarafından sonlandırıldı. Polisin bölgeden ayrılmasından kısa süre sonra yeniden tartışan iki grubun kavgasında, salonda bulunan bir cam kırılırken, isimleri öğrenilemeyen iki kişi de yaralandı. Yeniden yapılan ihbarın ardından sevk edilen çok sayıda polis, salonu boşaltıp düğünü sonlandırarak kavgayı bitirdi. Kavgada kırılan cam ile kollarından yaralanan 2 kişi çağrılan ambulans ile tedavi için Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bu sırada çok sayıda çocuk da yaşananları korku dolu gözlerle izleyerek gözyaşı döktü. Sonlandırılan düğün salonundan çıkan ve morallerinin bozuk olduğu gözlenen gelin ve damat, süslenmiş olan arabaları ile evlerinin yolunu tuttu.

Bu sırada kavgaya karıştığı saptanan 3 kişi de polis tarafından ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaşananların ardından görevliler, kontrol ettikleri salondaki kırık camları temizledi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 

Etiketler


Türkiye Haritası