16:46:18  06 Temmuz 2015 Pazartesi
Düğünde kavga sokağa taştı

Düğünde başlayan kavgada, çok sayıda kişi birbirine tekme-tokat ve sopalarla saldırdı.

20 Mart 2011 Pazar, 16:42:18

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Düğünde kavga sokağa taştı

Şanlurfa'da, otelde yapılan düğünde iki grup arasında başlayan ve caddeye taşan kavgada, çok sayıda kişi birbirine tekme-tokat ve sopalarla saldırdı.

Polisin güçlükle sonlandırdığı kavgada gözaltına alınan kişiler ise götürüldükleri polis merkezinde birbirinden şikayetçi olmadı.Kavga, Şanlıurfa'nın en işlek caddesi olan Atatürk Bulvarı üzerindeki Harran Oteli önünde meydana geldi. Dün gece otelde yapılan bir düğünde henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı önce ağız münakaşasıyla başlayan kavgada daha sonra iki grup, birbirine tekme ve yumrukla saldırmaya başladı. Diğer davetliler ve görevlilerinin araya girmesiyle kavga edenler dışarı çıkarıldı. Ancak öfkeli grup kavgasını dışarıda da sürdürdü. Birbirine tekme tokat vuran ve araya girenlerin engelleyemediği kavgada bazı kişiler ise birbirlerine sopa ve kemerleri ile saldırdı.

POLİS KAVGAYI ENGELLEYEMEDİ

Uzun süren kavga bulvar üzerinden geçen araç sürücüleri ile vatandaşların korkuya kapılmasına neden oldu. Çevredeki vatandaşların araya girmesine rağmen kavgaya devam eden tarafları, ihbar üzerine bölgeye gelen polisler de engelleyemedi. Takviye polis ekiplerinin gelmesine rağmen devam eden kavga güçlükle sonlandırılırken, polis kendisine direnen bir kişiyi ise biber gazı ile etkisiz hale getirdi. Olay sırasında park halindeki ve yoldan geçen bazı araçların da hasar görürken, polis kavgaya karışan bazı kişileri gözaltına aldı. Sarayönü Polis Merkezi'ne götürülen iki grup, burada birbirinden şikayetçi olmayınca serbest bırakıldı.

Etiketler


Türkiye Haritası