12:12:05  07 Temmuz 2015 Salı
Edirne’de minibüs kazası kamerada

Edirne’de minibüs sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirerek, iki kişiyi ezip, bir otomobile çarpma anı bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

18 Eylül 2012 Salı, 19:10:02

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Edirne’de minibüs kazası kamerada    

Kazada minibüsün altında kalan taksici evli ve 2 çocuk basası 35 yaşındaki Serkan Açış hayatını kaybetmişti. Görüntülerde, minibüs, kaldırımda yürüyen Orhan Çakırcı ve yolun karşısına geçmek isteyen Serkan Açış'a ,ardından da önündeki otomobile çarpıyor.Kaza sonrası Serkan Açış devrilen minibüsün altında kalıyor.

Geçtiğimiz Cumartesi günü, yolcularını bir önceki durakta indirdikten sonra son durağa giden 22 M 169 plakalı minibüsün şoförü Tekin Kırcan, Dilaverbey Mahallesi Maarif Caddesi üzerinde direksiyon hakimiyetini yitirince kaldırımda yürüyen Orhan Çakırcı ve yolun karşısına geçmek isteyen Serkan Açış'a ardından da önünde seyreden Volkan Kibirci'nin kullandığı 34 GB 5773 plakalı otomobile çarptı. Kazada Açış hayatını kaybederken, sürücü ve Çakırcı yaralanmıştı. Bu kaza anı ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafnıdan saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde, sürücüsünün kontrolünü yitirdiği minibüs, kaldırımda yürüyen Orhan Çakırcı ve yolun karşısına geçmek isteyen Serkan Açış'a,ardından da önündeki otomobile çarpıyor.Kaza sonrası minibüsün üzerine yan yattığı otomobilin sürücüsü de paniğe kapılarak gaza basınca Serkan Açış devrilen minibüsün altında kalıyor.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınarak Selimiye Polis Merkezi'nde ifadesi alınan Kırcan, 'Önümdeki giden otomobil aniden fren yapınca bende duramadım ve otomobile çarptımö dedi. Polis merkezindeki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen minibüs şoförü Tekin Kırcan, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Etiketler


Türkiye Haritası