01:25:30  07 Temmuz 2015 Salı
Elbistan’da kadın cesedi bulundu

Elbistan’a bağlı Izgın Kasabası, Suluk Mevkii’ne av köpeklerini eğitime götüren avcılar, bugün saat 14.00 sıralarında yerde yüzüstü yatmış bir şekilde kadın cesedi buldular.

01 Ocak 2011 Cumartesi, 21:22:31

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Elbistan’da kadın cesedi bulundu

Üzerlerinde cep telefonu olmayan avcılar, durumu jandarmaya bildirmek için hemen Afşin'e bağlı Çağılhan Köyü'ne gittiler. Avcıların 156 Jandarma İmdat Telefonu'nu arayarak bir kadın cesedi bulduklarını söylemesi üzerine jandarma ekipleri, avcıları da alarak hemen olay yerine gitti.

Avcıların ifadesine göre kadının 30 - 35 yaşlarında olduğu, mavi renkli eşarbının cesedin 20 - 25 metre ilerisinde bulunduğu, bacak, kol gibi vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar olduğu öğrenildi. Diğer taraftan jandarma ekipleri de cesedin bulunduğu Suluk Mevkii'ne giden yolları kapatarak olay yerine kimseyi göndermedi. Durumun savcıya bildirilmesinin ardından olay yerine gelen savcının jandarmayla birlikte yapmış olduğu incelemelerin ardından kadının cesedi, Afşin Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.Yapılan incelemeler sonucunda kadının üzerinde kimlik çıkmazken, kadının bir cinayete mi kurban gittiği, yoksa normal sebeplerden mi hayatını kaybettiği yapılacak olan otopsisi ve soruşturmanın ardından netlik kazanacak.

Öte yandan jandarmanın, Elbistan ve Afşin İlçeleri'nde son günlerde yakınları tarafından kayıp ihbarı yapılan kadınların eşkalleriyle cesedi bulunan kadının eşkalini karşılaştırmak için de çalışmalara başladığı öğrenildi. 

Etiketler


Türkiye Haritası