10:04:32  07 Temmuz 2015 Salı
Eşi tarafından öldürülen kadın toprağa verildi

Elazığ’da 22 yaşındaki Ersin Gezeroğlu, başkasıyla cep telefonuyla görüşüp mesajlaştığını tespit ettiği ve 2 gün önce boşanma davası açtığı eşi 23 yaşındaki Gamze Gezeroğlu’nu bıçaklayarak öldürmüştü.

25 Mart 2011 Cuma, 16:55:20

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Eşi tarafından öldürülen kadın toprağa verildi

Elazığ'da 22 yaşındaki Ersin Gezeroğlu, başkasıyla cep telefonuyla görüşüp mesajlaştığını tespit ettiği ve boşanma davası açtığı eşi 23 yaşındaki Gamze Gezeroğlu'nu dün gece bıçaklayak öldürdü.

Boşanma davası açtığı eşini öldürdü!...

12 yerinden bıçaklanan 1 çocuk annesi Gezeroğlu'nun eşiyle evlenmek için lise eğitimini yarıda bırakıp, kaçarak evlendiği ortaya çıktı. Elazığ'da işsiz olan Ersin Gezeroğlu, lisede okuyan Gamze Gezeroğlu ile birbirlerine aşık olunca evlenmeye karar verdi. Ailenin izin vermemesi üzerine Gamze Gezeroğlu, lise ikinci sınıfta eğitimini yarım bırakarak kaçıp Ersin Gezeroğlu ile evlendi. Çiftin 1.5 yaşında Dilara adını verdikleri bir kız çocukları oldu.

İddiaya göre, Ersin Gezeroğlu, bir süre önce eşinin başka bir erkekle cep telefonuyla konuşup, mesajlaştığını öğrendi. İddiaya göre, karısının mesajlaştığı kişinin eşinin kendisine 'Senin eşin benim yuvamı yıkacak' demesi üzerine Ersin Gezeroğlu, eşiyle tartışmaya başladı. Tartışma üzerine Gamze Gezeroğlu, 1 hafta önce evine terkederek baba evine gitti. Bunun üzerine Ersin Gezeroğlu, eşine ve ailesine haber vermeden 3 gün önce boşanmak için mahkemeye başvurdu.

'BİLSEYDİM KIZIMI BIRAKIR MIYDIM'

Ersin Gezeroğlu, dün gece eşinin bulunduğu babasının evine giderek, kayınpederi Hıdır Aydın ile görüşüp, ayrı bir ev tuttuğunu ve karısını götürmek istediğini söyledi. Ailesinin haber vermesi üzerine Gamze Gezeroğlu, kocasıyla birlikte baba evinden ayrıldı. Bir süre sonra Salıbaba Mahallesi'nde çift yeniden tartışmaya başladı. Tartışma sırasında öfkeli koca üzerinde taşadığı bıçağı çıkararak, karısını 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Cinayetin ardından zanlı Ersin Gezeroğlu, polise giderek teslim oldu.Kocası tarafından öldürülen Gamze Gezeroğlu'nun cenezasi bugün yakınları tarafından Fırat Üniversitesi Hastanesi morgundan alındı. Gamze Gezeroğlu'nun babası Hıdır Aydın, kızının eşiyle tartışması üzerine evine geldiğini belirterek, "Dün akşam saatlerinde damadım Ersin bize gelerek ayrı bir ev tuttuğunu ve karısını da götürmek istediğini söyledi. Ben kızıma sen bu adama güvenmiyorsan gitme dedim. Kızım güvendiğini söyleyerek birlikte çıktılar. Ben ev bakmaya gittiklerini sanıyordum meğer beni kandırmış. Bilseydim bırakır mıydım" diyerek gözyaşı döktü.Öldürülen Gezeroğlu, bugün Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 

Etiketler


Türkiye Haritası