21:17:17  02 Temmuz 2015 Perşembe
Fethullah Gülen affeti ama STV affetmedi!

Fethullah Gülen’den özür dileyen Babahan, Gülen’i ikna etse de STV’yi ikna edememiş anlaşılan. STV Haber, Babahan’ı o tweet için yerin dibine soktu...

14 Mayis 2012 Pazartesi, 20:12:55

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Fethullah Gülen affeti ama STV affetmedi!    

Tarihi derbi sonrası Twitter'da Gülen Cemaati'ni hedef alan sözleriyle tartışma konusu olan Ergun Babahan, özür dilese de polemik bitmiş değil. Fethullah Gülen'den özür dileyen Babahan, Gülen'i ikna etse de STV'yi ikna edememiş anlaşılan.

Cemaat, Babahan'ın Zaman gazetesinin İngilizce yayını olan Todays Zaman'daki işine son verirken STV Haber'de de Star yazarını topa tuttu. Kanalın haber bülteninde Babahan'ın özür dilediği belirtilmesine karşın ağır ifadeler kullanıldı. Babahan'ın cemaati hedef alan sözlerini "seviyesiz, hiç bir ağza yakışmayan küfür ve iftiralar, ahak dışı bir uslup" sözleriyle anons edildi. Star yazarının özür dilerken kullandığı "hizmetten dostluktan başka görmedim" sözlerine dikkat çeken STV Haber, bu ifadeyi de "itiraf" olarak duyurdu. Babahan'ın Todays Zaman'daki işine son verildiğinin belirtildiği haberde "Babahan camiaya düpedüz küfüt etti" denildi.

Etiketler


Türkiye Haritası