20:02:49  04 Temmuz 2015 Cumartesi
Flash TV spikeri ağzını bantlayarak yayın yaptı!

Flaş TV’nin ana haber spikeri bülteni ağzı bantlı, elinde yazılar olan bir kartonla açtı...

11 Kasım 2011 Cuma, 10:07:14

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Flash TV spikeri ağzını bantlayarak yayın yaptı!    

Flash TV spikeri ağzını bantlayarak yayın yaptı! İşte o anlar! Flaş TV'nin ana haberi sıradışı bir protestoya sahne oldu. Depremdeki ihmalleri protesto eden ana haber spikeri yayına ağzı bantlı şekilde çıktı.

Flaş TV ekranlarını açan izleyiciler bugüne kadar eşine rastlanmayan bir görüntü ile karşılaştılar. Ana haberin spikeri Mustafa Yenigün ağzı bantlı bir şekilde stüdyoda oturuyordu. Elinde de üzerinde yazılar olan bir karton tutuyordu. Parmakları masanın üstünde sinirli bir şekilde tempo tutarken, yazıya gözü takılan izleyici şu satırları okuyordu: "Bu haberi sunmaya yüreğim el vermiyor"

ANA HABER PROTESTOYLA BAŞLADI

Spikerin ağzı bantlı protestosunun ardından yayına Van'daki ikinci depremle yıkılan Bayram Oteli'nin haberi geldi. 4 dakikalık paketin ardından yeniden ekranda görünen spiker bu kez ağzındaki bantı çıkartmıştı.

Bültenin girişinde yaptığı protestoya ancak o zaman açıklık getirdi. Gerekçesini şöyle anlattı:

"Sessiz bir anonsla başladık bugün habere... Dün saat 21.35 itibariyle yaşanan herşey sesimizi soluğumuzu kesti çünkü... Umarım birilerinin başına bir taş atabilmeyi becerebilmişizdir. Çünkü becerilmemiş, yapılmamış şeyler yüzünden insanlar enkaz altında kalıyor. "

Etiketler


Türkiye Haritası