16:29:21  07 Temmuz 2015 Salı
Hadise ile Sezgin otelde yakalandı

Hadise ile Sezgin Coşkun Sabaha karşı Avantgarde Otelden çıkışı böyle görüntülendi!

12 Mart 2012 Pazartesi, 17:58:33

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Hadise ile Sezgin otelde basıldı    

Hadise'nin Eskişehirspor'un kaptanı Sezgin Coşkun ile Avantgarde Otel'de buluştuğu iddia ediliyor.

Topçu Aşkıyla Otele Giriş Anları Saniye Saniye Görüntülendi!

Hadise Eskişehirspor'un kaptanı Sezgin Coşkun ile aşk yaşamaya başladığı ve İstanbul Zincirlikuyu'daki Avantgarde Otel'de buluştuğu iddia ediliyor. Hadise, futbolcu Sezgin Coşkun ile magazincilere yakalandı. Otele giden sevgililer kameraları görünce tepki gösterdi.


Önceki gün magazin dünyasına bomba gibi düşen Hadise ve futbolcu Sezgin Coşkun aşkı iddiası magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Hadise ve Eskişehirsporlu futbolcu Sezgin Coşkun'un otele giriş anları Kırmızı Halı kameramanları tarafından saniye saniye görüntülendi.


Hadise’den frikik şov

SON AŞKI POPÇUYDU

Hadise, geçtiğimiz yıl ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile yaşadığı aşkla magazin dünyasına damga vurmuştu. Güzel şarkıcıının adı bu defa Eskişehirspor'un yıldız oyuncusuyla anılıyor.

GEÇTİĞİMİZ YIL NİŞAN ATMIŞTI

Geçtiğimiz yıl evlilik için ilk adımı atıp nişanlanan Sezgin Coşkun, ilişkisini yürütememiş ve nişan yüzüğünü atmıştı. Coşkun sakat olduğu için bir süredir oynamıyor. İstanbul'da Hadise ile zaman geçirdiği de söylentiler arasında.

AŞK İDDİALARINI YALANLADI

Hadise ise 'O Ses Türkiye 'ekibi ile Van'a gittiklerini ve gece İstanbul'a çok geç döndüğünü ifade ederek 'Benim evim şu an evim düzene sokuluyor ve o yüzden otelde kalıyorum. Benim zaten kaçacağım bir şey yok. Ben zaten birisiyle ilişki yaşıyorsam hiç bir şekilde saklama. Ben zaten futbolu fazla takip eden birisi değilim ama bu kişiyi tanımıyorum. Ve görmedim. 'dedi.

Etiketler


Türkiye Haritası