07:16:25  04 Temmuz 2015 Cumartesi
İş adamlarına seks tuzağı

Batman’da biri kadın 3 kişilik çetenin tuzağa düşürdükleri işadamlarının görüntülerin çekerek, binlerce TL senedi zorla imzaladıkları ortaya çıktı

12 Eylül 2011 Pazartesi, 13:27:17

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

İş adamlarına seks tuzağı

Batman'da iş adamlarını seks tuzağına düşürerek gasp eden ve yüklü miktarda senet imzalattıran çete çökertildi. Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden bir süre önce Batman'a geldikleri belirlenen 'Gülistan' kod adlı Ş.B., Y.B.ve İ.K. isimli şahıslar iş yardımı talebiyle iş adamlarını tuzağa düşürdüğü ortaya çıktı.

Çete elemanı 'Gülistan' kod isimli Ş.B., tanıştıkları iş adamlarına işe ihtiyacı olduğunu belirterek bayılma numarasıyla oturduğu eve getiriyordu. Ş.B. soyunduktan sonra çetenin iki erkek elemanı da silahla içeri girip, iş adamlarına 'kız arkadaşımızla birlikte oldun, görüntülerin var' deyip silah zoru ile tehdit ederek yüksek miktarlarda senet imzalatıyordu.

Son olarak çetenin tuzağına düşen mağdur iş adamı E.U. başından geçenleri şöyle anlattı: "1,5 aylık süre zarfında bu bayanı 3-4 kez farklı yerlerde gördüm ve selam verdim. Halen iş bulamadığını ve parası olmadığı için memleketi Viranşehire gidemediğini duygusal bir dille anlattı. Geçen gün bir arkadaşım evine bakıcı aradığını söyleyince bu kadın aklıma geldi. İşyerinde daha önce doldurduğu iş arama formunu çıkarıp kızı aradım. Çalışacağı adresi söyleyip gitmesini istedim. Batmanı çok iyi bilmediğini, benim onu bırakmamı istedi. Yardımcı olmak amacıyla Atatürk Parkı civarında aldığım kızı bakıcı olarak çalışacağı eve götürürken dekolte giyindiğini ve üstünü değiştirmek istediğini söyledi. Kendisini Kültür Mahallesi'ndeki evine götürüp elbiselerini değiştirip gelmesini bekledim. İçeri girmeye çalışırken bayıldı. Arabadan inip yanına gittim, doktora gidelim dedim, istemedi.

Ara sıra bayıldığını, ilaç alırsa kendine geleceğini söyleyip eve girmesi konusunda yardımcı olmamı istedi. Onu içeri götürdüm. Üstünü değişip ilaç içeceğini söyledi, beni salonda bekletti. Karşıma çıplak çıktı ve benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Ben dışarı çıkmak isterken o engel oluyordu. Dışarı çıkmak için uğraşırken birinin kocası olduğunu öğrendiğim iki kişi içeri girdi. Bana silah doğrultan bu şahıslar beni tehdit ederek, 100 bin TL'lik senet imzalıktan sonra arabamdaki 3 bin TL'ye el koydu" diye konuştu.

İşadamının şikayeti üzerine Batman Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekipleri çetenin kaldığı eve baskın düzenleyerek şahısları gözaltına aldı. Fuhuş çetesinin E.U.'dan 100 bin TL, Şanlıurfalı A.İ. isimli bir işadamından da 200 bin TL senet aldıkları belirlendi.

Etiketler


Türkiye Haritası