16:46:02  06 Temmuz 2015 Pazartesi
Mısır’daki katliam, kutlama pastasını iptal ettirdi

AK Parti Tokat il ve ilçe Teşkilatları, partinin 12. kuruluş yıldönümü dolayısıyla ortak kutlama töreni düzenlendi.

15 Ağustos 2013 Perşembe, 16:36:03

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Mısır’daki katliam, kutlama pastasını iptal ettirdi

AK Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından Dudayev Parkı'nda yapılan kutlama töreninde Mısır’da yaşanan katliam nedeniyle kutlama pastası kesilmedi.

Törene; Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, Turhal İlçe Başkanı Orhan Koç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Elibol, AK Parti İl Kadınlar Kolu Başkanı Havva Sabuncuoğlu, AK Parti Kurucu İl Başkanı Azmi Kara ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, konuşmasında Mısır'da yaşanan olaylar nedeni ile AK Parti'nin 12. yaş gününü buruk yaşadıklarını belirterek, yaş pastasını kesmeyerek iptal ettiklerini açıkladı. Başkan Eyüp Eroğlu, Mısır halkına yapılan zulmün acısını derinden yaşadıklarını dile getirerek, ‘Ben buradan bu zulümleri yapan, buna çanak tutan bu zalimleri kınıyor ve onları Allah'a havale ediyorum. İnşallah oradaki kardeşlerimize en kısa sürede barış huzur ve mutluluk gelir.’ dedi. Eroğlu, ayrıca yaklaşan seçimlerde AK Parti Belediyesi ile tanışmamış olan belediyeleri parti bünyesine almayı kendilerine hedef olarak koyduklarını sözlerine ekledi.

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek de Mısır'da yaşanan olaylara kınayarak, ölenlere rahmet, yaralı ve mağdurlara geçmiş olsun dileklerini sundu. Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen ise konuşmasında Mısır’da yaşanan zulümlerin kabul edilemez olduğuna değinerek, dünyanın bu olaylara sessiz kalmaması gerektiğini söyledi. .

Etiketler


Türkiye Haritası