20:01:24  04 Temmuz 2015 Cumartesi
Perihan Savaş’a kızı Melek’ten veto

İşadamı Derya Taşdelenler’le evlenmek isteyen Perihan Savaş, kızı Melek Zübeyde’nin inadı yüzünden muradına eremiyor.Savaş, kızını ikna etmeye çalışsa da başarılı olamıyor.

06 Ağustos 2011 Cumartesi, 12:14:38

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Perihan Savaş’a kızı  Melek’ten veto

Evlenme kararı alan Perihan Savaş'a kızı Melek Zübeyde'den veto... Dagi Giyim'in eski ortaklarından Derya Taşdelenler'le nikah masasına oturmaya hazırlanan Perihan Savaş'a, İbrahim Tatlıses'ten olan kızı Melek Zübeyde'nin karşı çıktığı öğrenildi.

BAYRAMI BEKLİYOR

Şubat ayında Taşdelenler ile evlenmesi beklenen Savaş'ın, kızının baskısı nedeniyle nikahı ertelediği iddia edildi. Perihan Savaş'ın, Melek Zübeyde'yi ikna etmek için Ramazan Bayramı'nı beklediği konuşuluyor. İbrahim Tatlıses ve merhum Yılmaz Zafer'den birer çocuğu olan Perihan Savaş, 56 yaşındaki Derya Taşdelenler'in, 32 yıldır görmediği çok eski bir arkadaşı olduğunu ve Facebook sayesinde yeniden buluştuklarını söylemişti.

Torun torba sahibi Perihan!

İBRAHİM Tatlıses ile Perihan Savaş'ın kızı olan Melek Zübeyde, sosyete kebapçısı Köşebaşı'nın varislerinden Volkan Akkaş'la üç yıl önce evlendi. Geçen yıl ağustos ayında anne olan Melek Zübeyde, bebeğine Efe ismini vermişti. Böylece Perihan Savaş da ilk kez anneanne olmuştu.

Etiketler


Türkiye Haritası