10:47:28  05 Temmuz 2015 Pazar
Üsküdar’da silahlı çatışma

Silahlarını çektiler onlarca kişinin gözleri önünde birbirlerine girdiler. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı

10 Eylül 2013 Salı, 13:43:22

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Üsküdar’da sokak ortasında çatıştılar    
Olay dün akşam saat 18.00 sıralarında Üsküdar Bulgurlu Mahallesinde meydana geldi. 
 
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde birlikte yürüyen 6 kişi arasında henüz bilinmeyen  nedenle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce birarda ikiye ayrılan grup kavga etmeye başladı. Kavga sırasında iki kişi silahlarını çıkardı. Birbirine giren gruptakilerden biri cadde ortasında onlarca kişinin gözleri önünde vuruldu. Silahlı 2 kişi rahat tavırlarla olay yerinden yaya olarak uzaklaştı. Yaralanan kişi için olay yerine hemen ambulans çağrılırken tüm bu olup bitenlerse bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Olay yerine gelen ambulanstaki sağlık ekipleri durumu ağır olan yaralıyı alıp Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırdı. Polis ise olay yerini emniyet şeridi çekerek güvenlik çemberine aldı. 
 
 
BOŞ KOVANLAR İÇİN BARDAKLI TEDBİR 
Polis ekipleri çevredeki vatandaşlardan zanlılarla ilgili bilgi almaya çalışırken, etrafa savrulan boş kovanlar içinde ilginç bir önlem aldı. Emniyet şeridiyle çevrili alanın içindeki boş kovanların yanına birer parça şerit koyan polisin, şeritlerin uçmaması içinde üzerlerine birer tane su bardağı koyduğu görüldü. Boş kovanların yanındaki su bardakları da ilginç bir görüntü oluşturdu. Saldırganların 3 el ateş ettiği belirlenirken olay yerinde bir de patlamamış mermi bulundu. 
 
Polis saldırganları yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. 
Etiketler


Türkiye Haritası