07:54:35  07 Temmuz 2015 Salı
Yağmur Atacan‘a silahlı saldırı

Yağmur Atacan’ın aracına kurşun isabet etti. Bu akşam saatlerinde Etiler Ülgen sokakta aracına binen Atacan’a seyir halindeki araçtan ateş açıldı.

07 Nisan 2014 Pazartesi, 20:43:20

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Yağmur Atacan‘a silahlı saldırı    
Atacan'a, Etiler'deki işyerinden çıkıp otomobiline bineceği sırada 1 el ateş açıldı.  Tanınmış oyuncu saldırıdan yara almadan kurtuldu; aracın sol arka camından giren kurşun, ön camı da parçaladı.
 
Edinilen bilgiye göre, Yağmur Atacan, Etiler Ülgen Sokak'ta bulunan işyerinden saat 17.30 sıralarında çıktı. Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre, ünlü oyuncu işyerinin önündeki otomobiline bineceği sırada, motosikletli bir kişi ateş açtı. Kurşun, otomobilin sol arka camını parçaladıktan sonra, ön cama da isabet etti. Yağmur Atacan ise olaydan yara almadan kurtuldu.  
 
Saldırının ardından Asayiş Şubesi ekipleri olay yerine geldi. Olay Yeri İnceleme Ekibi de çevrede ayrıntılı şekilde araştırma yaptı.  
 
Yağmur Atacan ise, ifade vermek üzere Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne gitti.
 
4.5 SAAT İFADE VERDİ
Etiler Ülgen Sokak'taki işyerinden çıktıktan sonra, aracına bineceği sırada silahlı saldırıya uğrayan oyuncu Yağmur Atacan, Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'nde yaklaşık 4,5 saat ifade verdi.
 
Yağmur Atacan, ifadesinden sonra, eşi Pınar Altuğ ile birlikte Asayiş Büro Amirliği'nden çıktı. Atacan, gazetecilerin sorularını karşılıksız bırakarak, "Söyleyecek bir şey yok. Olan bu yani" dedi. 
 
Atacan, daha sonra, eşi Pınar Altuğ'un kullandığı otomobille ayrıldı. 
 
PINAR ATACAN'DAN AÇIKLAMA
Silahlı saldırıda mermi aracın on sol camından girip arka sağ camdan çıktı. Araç maddi hasar alırken, Atacan kazayı kıl payı atlattı. Atacan'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken eşi Pınar Altuğ Atacan, haberi doğruladı ve ekledi "Olay ofisimizin önünde gerçekleşti. Büyük bir olay yeri inceleme ekibi çalışma yapıyor. Eşim, arabasına bindiği sırada olmuş. Neyse ki bir şey olmadı. Eşimin şüphelendiği isimler var tabi ki, kasıt var ama bırakalım polis araştırsın". Olayın ardından polis ofiste Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ Atacan'ın da ifadelerine başvurdu. 
 
ŞAHİDİNDEN DAYAK YEDİ 
 
Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan, 45 bin dolar alacağı olduğunu iddia ettiği nikâh şahidi Alper Çağrı Önal tarafından randevulaştıkları oto galerisinde dövülmüştü.
 
Yağmur Atacan’ın emniyetteki ifadesine göre, olay şöyle gelişmişti: Atacan ile Autostore Oto Galerisi’nin sahibi Alper Çağrı Önal yaklaşık sekiz yıldır tanışıyordu. Önal, 2011 yılındaki bir otomobil satışı ve aldığı borçlar nedeniyle Atacan’dan 45 bin dolar borçlandı.
 
Bir süre sonra aralarında anlaşmazlık çıkan ikili, konuşmak için 7 Ocak’ta ortak bir arkadaşlarına ait Etiler’deki galeride buluştu. Atacan, sonrasında yaşananları şöyle anlattı: “Alper, ‘İki yıl önce yaşadığım ekonomik sıkıntıda yanımda olmadınız’ diyerek beni ve yanımızdaki bir arkadaşı suçladı.
 
Ortamda hiçbir gerginlik yokken ayağa kalktı, aniden bana vurmaya başladı. Ne olduğunu bile anlamadım. Ona karşılık veremedim. Bana tekme attı, yere düştüm. Araya arkadaşlar girdi. Burnuma ve sol gözüme darbe aldım. Burnum kanıyordu. İki arkadaşım beni dışarı çıkardı.
 
Alper, ‘Git oğlum git, savcılığa git, polise git, nereye gidersen git, seni anca karın kurtarır. Bundan sonra arkana dikkat et, her gün peşine adam takacağım. Kendine mukayyet ol oğlum, o 30 bin lirayı da vereceksin’ diye bağırdı.”
 
DAYAK YOK SADECE BAĞIRIŞTIK
 
Yağmur Atacan, gecenin sonunda Beykoz Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu alıp, sonra da polise giderek şikâyetçi olmuştu. Alper Çağrı Önal ise hakkındaki iddialar nedeniyle gözaltına alınarak, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. Önal, ifadesinde, olayın alacak-verecek meselesinden kaynaklanmadığını, darp olayının da gerçeği yansıtmadığını öne sürmüştü: “Olayın yaşandığı gün, Yağmur’un şoförü bana hakaret içeren bir söz söyledi. Yağmur’dan şoförüne müdahale etmesini istedim. Etmeyince de sinirlendim, aramızda tartışma yaşandı. Bağırma çağırma oldu, ancak darp olayı kesinlikle yaşanmadı.”
 
ŞİKAYETÇİ OLMAZ
 
Alper Çağrı Önal, Yağmur Atacan’ın darp raporu alıp kendisini şikayet etmesi hakkında ise şunları söylemişti: “O anda bir hassasiyet göstermiş olabilir ama şikâyetçi olacağını düşünmüyorum. Büyütülecek bir konu değil. Halen de kendisiyle görüşüyorum. Aramızda sorun yok. Hastaneden rapor aldığı konusu da doğru değil, darp yaşanmadı ki rapor alsın.”


Türkiye Haritası