09:34:37  01 Temmuz 2015 Çarşamba
Yeliz de sahnede sevişti!

Son dönemde seyirciyi salonlara çekebilmek için ’sahnede sevişme’ akımı başladı. Akımın yeni temsilcilerinden biri de yeni oyununda sahnede sevişen Yeliz Şar oldu.

26 Ocak 2012 Perşembe, 09:28:21

En ilginç hediyeler Tabikide.com'daYeliz de sahnede sevişti!

Tiyatro salonlarına ilgi azaldıkça, özel tiyatrolar salonları doldurabilmek için yeni yöntemlere basşvutuyor. İlk akla gelen ise televizyondan tanınan ünlü isimlrin rol aldığı oyunlar ve sahnede cüretkar sevişme ve striptiz rolleri! Önceki yıl Gencay Gürün'ün yönettiği Hande Ataizi ve Cihan Ünal'ın rol aldığı 'Özel Hayatlar' oyunu, bu taktikle büyük bir seyirci başarısı yakalamıştı. Ancak oyun, Hande Ataizi'nin 'Taciz' iddiaları nedeniyle oyundan ayrılmasından sonra uzun sürmemişti.

Ardından yine bu yıl Gencay Gürün'ün çevirisini yaptığı "Yaklaştıkça" adlı oyunda 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde 'Mesude' karakteri ile tanınan Nilperi Şahinkaya sahnede striptiz yapmış ve cesur sevişme sahnelerinde rol almıştı.

Yeliz Şar da , ilk tiyatro deneyiminde cesur sahnelerle adından çok söz ettireceğe benziyor.

Ünlü İngiliz yazar Ben Elton’ın kaleme aldığı, Tarık Günersel’in dilimize kazandırdığı “Canlı Yayın” adlı oyun, tiyatro severlerle buluştu. Bora Severcan’ın yönettiği, Volkan Severcan, Melda Gür, Ayşen Gruda, Yeliz Şar, Sefa Zengin, Aydan Burhan, Hazal Erdal, Onur Bilge ve Sevilay Şimşek gibi oyuncuların rol adığı oyun, hayata tutunamayan yozlaşmış iki insanın hayattan aldığı intikamı, toplumsal şiddet ve medya kültürü üzerinden anlatılıyor. Oyunda en çok ses getirecek sahneler ise Sefa Zengin ile Yeliz Şar’ın sevişmeleri oldu. İlk kez tiyatro deneyimi yaşayan Yeliz Şar, cesur sahnelerle izleyenlerin adeta nefeslerini kesiyor.

30 kez öpüştük
Şar’ın cesur sahnelerde külotlu çorabını çıkartıp, önünde striptiz yaptığı Sefa Zengin ile sevişmesi oyunun can alıcı sahneleri arasında yer aldı. Şar, oyundaki cesaret isteyen sahnelerle ilgili olarak “Provalar sırasında Sefa ile en az 30 kez öpüştük. Yaklaşık 4-5 aydır bu oyun üzerinde çalışıyoruz. Çok rahatsız oluğum ve zorladığım zamanlar oldu ama böyle bir rolde oynadığım için kendimi şanslı görüyorum. Bu zamana kadar hep ilişkilerimle gündeme geldim Bunda sonra oyunculuğumla gündemde kalmak istiyorum” dedi.

Uzun bir zamandan beri ortalarda görünmeyen Aydan Burhan da oyunda rol alarak dikkat çekiyor.


Nilperi Şahinkaya ’Mesude’den striptiz sov

 


Hande Ataizi sahnede seviştiTürkiye Haritası