14:32:10  26 Nisan 2015 Pazar
Ömer Bülent Arslan adaylık için nabız yokluyor

Atatürk Orman Çiftliği Genel Müdürü Ömer Bülent Arslan, AK Parti’den Muğla Büyükşehir Belediye başkan aday adaylığı için istişare toplantılara başladı.

04 Kasım 2013 Pazartesi, 22:46:55

En ilginç hediyeler Tabikide.com'da

Ömer Bülent Arslan adaylık için nabız yokluyor

Bu kapsamda ilk olarak Muğla Veteriner Hekimler Odası'nı ziyaret eden Arslan, başkan Yusuf Kayacık ile görüştü.

Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yusuf Kayacık, meslektaşlarının hangi siyasi partiden olursa olsun, aday olmaları durumunda destek verdiklerini söyledi.

AK Parti'den Büyükşehir Belediye başkan aday adayı olması beklenen Atatürk Orman Çiftliği Müdürü Ömer Bülent Arslan ise Muğla'da ilk ziyaretini sivil toplum kuruluşlarından ve kendi mesleği olan Veteriner Hekimler Odası'nı seçtiğini ifade etti: "Ben mesleğime hayran bir insanım. Muğla Veteriner Hekimler Odası Türkiye'de en güçlü ve en dinamik odalardan birisi. Muğla'da tarım çok önemli. Büyükşehir kanunu ile Muğla tarımsal anlamda daha önemli hale gelecek." dedi.AK Parti'den Büyükşehir Belediye başkan aday adayı olacak mısınız sorusuna Arslan, "Süreç devam ediyor. 1 Aralık tarihine kadar devam eden bir süreç var ve meslek odalarımızı ziyaret ediyorum. Eğer şartlar uygun olursa büyükşehir belediyesine aday adayı olacağım. Bunlar nasip kısmet meselesi. Şu anda süreç devam ettiği için istişare ziyaretleri gerçekleştiriyorum." diye konuştu.Türkiye Haritası