50 TB depolama alanına sahip olun ve 300 ABD doları karşılığında dijital dosyalarınızı ömür boyu yedekleyin


6
/ 100


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 2 Haziran itibariyle, 14.400$ değerindeki Degoo Premium Mega Yedekleme Planına (50TB) ömür boyu abonelik sadece 299,99$’a satışta. Bu %97 tasarruf demektir.


Teknoloji cephaneliğimize ne kadar çok cihaz eklersek, bu cihazlardan dosyaları, fotoğrafları, videoları ve belgeleri barındırmak için o kadar fazla depolama alanına ihtiyacımız olur. Ancak, geri kalan süre boyunca bulut depolama hesabınıza sürekli olarak daha fazla gigabayt eklemek ve bununla birlikte gelen aylık veya yıllık ücreti ödemek ideal olmaktan uzaktır. Bunun yerine, Degoo ömür boyu aboneliğiyle tek seferlik 299,99 ABD Doları maliyetle 50 TB’lık premium yedekleme depolama alanını güvence altına alabilirsiniz.

Degoo, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve daha fazlasını depolamak için kullanabileceğiniz uçtan uca 256 bit şifrelemeyle korunan devasa bir kasa sunar. 50 TB’lık depolama alanı iş dosyaları, kişisel anılar için kullanılabilir ve hatta arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşılabilir. Hesabınıza erişmek için sınırsız cihaz kullanabilir ve paylaşmak için bağlantı yoluyla kolayca dosya gönderebilirsiniz. Yedekleme kasanıza bir dosya yüklediğinizde, daha fazla gönül rahatlığı için kopyalanır. Ve otomatik dosya değişikliği tespiti ile her şey her zaman günceldir. İşleri düzenli tutmak için fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı yıla, tarihe, ada veya tercih ettiğiniz herhangi bir şeye göre sıralayabilirsiniz.

Degoo, Mac, iOS, Android ve Windows cihazlarında çalışır. Böylece, videolarınızı, fotoğraflarınızı, notlarınızı, belgelerinizi ve daha fazlasını telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ve cephaneliğinizdeki diğer herhangi bir cihazdan güvenlik için Degoo hesabınıza otomatik olarak gönderebilirsiniz. Ve ömür boyu abonelik ile otomatik güncellemeler alacaksınız. Bu nedenle, işlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için herhangi bir ek yazılım eklentisi satın almanız gerekmemelidir. Hesabınızı çalışır durumda tutmak için en az birkaç yılda bir hesabınıza eriştiğinizden emin olun.

Dijital varlıklarınız için Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla depolama alanı elde edin. Degoo’nun 50 TB planına ömür boyu abonelik, sınırlı bir süre için yalnızca 299,99 ABD Doları karşılığında satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Ortada logolu degoo uygulama ekranında iki telefon

Kredi bilgileri: Degoo

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments