Garmin sonunda Varia bisiklet radarına bir kamera ekledi


14
/ 100


Yedi yıl önce Varia cihazlarının piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez Garmin, çok sevilen arka görüş radar serisine dahili bir kamera ekledi. Bu Değişken RCT715 yol bisikletçilerini daha görünür kılmakla ve yaklaşan araçlara karşı uyarmakla kalmaz, meydana gelebilecek her türlü olayı otomatik olarak kaydeder. Bu, güvenlik bilincine sahip bisikletçilerin artık iki yerine tek bir cihazı monte etme ve şarj etme konusunda endişelenmeleri gerektiği anlamına geliyor.

Varia RCT715 (RCT, Radar, Kamera, Arka Lamba anlamına gelir), 140 derecelik görüş alanına ve 1080p/30fps kameraya sahiptir. Yerleşik bir ivmeölçer, bir olaydan önce, olay sırasında ve sonrasında video çekimi yapmak için otomatik olay algılamayı tetikler. Video ayrıca sürekli kayıt yapacak şekilde ayarlanabilir, bu da size radar etkinleştirildiğinde ve parlak kırmızı arka lamba sabit bir yüksekliğe ayarlandığında yaklaşık dört saatlik pil ömrü sağlar.

 

RCT’nin entegre Radar, Kamera ve Arka Lamba anlamına geldiği Garmin Varia RCT715.
Resim: Garmin

 

Garmin’e göre arka lamba gün boyunca bir mil öteden görülebilir ve arka görüş radarı, uyumlu bir Garmin bisiklet bilgisayarı, Garmin saati ile eşleştirildiğinde 153 yarda (140 metre) mesafeden yaklaşan araçlar konusunda sürücüleri uyaracaktır. veya Varia uygulaması. Bu uyarılar, özellikle yorgun veya başka bir şekilde dikkati dağılmış durumdayken, dağ geçişlerinde veya izole yol kısımlarında hayat kurtarıcı olabilir.

Garmin Varia RCT715 bugün 399,99 dolara satıyor . Ama önce aşağıdakilerden bazı erken incelemelere göz atmak isteyebilirsiniz: DC Yağmur Yapıcı ve DesFit Olay tespitinde yanlış pozitiflerden ve kapıdan çıkan buggy yazılımından şikayet edenler.

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments