Oral-B’nin iO Series 9 diş fırçası yapay zeka teknolojisini kullanıyor


16
/ 100


Bir güzellik rutini söz konusu olduğunda ilk düşündüğünüz şey dişleriniz olmayabilir. Ama siz, çoğumuz gibi, muhtemelen sürekli olarak sağlıklı ve inci gibi beyaz bir gülümsemenin peşindesiniz. Oral-B iO Series 9 diş fırçası AI teknolojisi ile tamamlandı.

Bu süslü schmancy diş fırçası, normal elektrikli diş fırçanızdan çok daha fazlasını yaptığını iddia ediyor. iO Series 9, farklı ağız hijyeni bakımı türleri için yedi farklı “akıllı mod” içerir: Günlük Temizlik, Beyazlatma, Diş Eti Bakımı, Hassas, Süper Hassas, Yoğun ve Dil Temizleme. Her mod arasında geçiş yapmak için, dişlerinizi fırçalamaya gittiğinizde size neşeli küçük günaydın/iyi akşamlar mesajları da gösterebilen fırçanın renkli dijital ekranına tıklarsınız. Fırçada ayrıca, çok hafif mi, çok sert mi yoksa tam olarak dişlerinize ve diş etlerinize mi bastırdığınızı söylemek için farklı renkli bir ışığı tetikleyen etkileşimli bir basınç sensörü vardır.

Ekranda bir dizi dişle koyu mavi bir arka plan gösteren Oral-B uygulamasının ekran görüntüsü. Bazıları dişlerini fırçalarken beyazlaşıyor ve ekranda 39 saniye yazan bir zamanlayıcı var.Dişlerinizi gerçek zamanlı olarak fırçalarken uygulamanın gösterdiği.
Kredi: Ekran Görüntüsü: Oral-B
Oral-B uygulamasının bir fırçalama seansından sonra ekran görüntüsü, puan 91, toplam fırçalama süresi 3:11'dir. ve kaç saniye aşırı basınç meydana geldi, bu da 0'ı gösteriyor.Gülen yüz onayı ile tamamlanan fırçalama sonrası özet.
Kredi: Ekran Görüntüsü: Oral-B

Ancak bu diş fırçasının belki de en yenilikçi ve benzersiz unsuru, bağlı AI teknolojisidir. iO Series 9, siz dişlerinizi fırçalarken gerçek zamanlı olarak dişlerinizin kapsama alanının 3 boyutlu bir haritasını göstermek için Bluetooth aracılığıyla bir uygulamayla eşleşir. Uygulama, dişlerinizi fırçaladıktan sonra size dişlerinizi ne kadar iyi fırçaladığınıza dair bir puan verir ve diş eti kanamanız olup olmadığı, gargara kullanıp kullanmadığınız veya dilinizi temizleyip temizlemediğiniz gibi ek ağız bakımı bilgilerini girmenize olanak tanır.

Teorik olarak, bu gerçek zamanlı bağlantı, fırçalama alışkanlıklarınız hakkında sizi çok daha fazla bilinçlendirmeli ve zamanla dişlerinizi daha da iyi fırçalamanız için eğitim almanıza yardımcı olmalıdır. Ancak, çoğu zaman olduğu gibi, eğlenceli ve muhtemelen sağlığı değiştiren teknoloji ucuza gelmiyor – Oral-B iO Series 9, 299,99 $ olarak satışa sunuldu.

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments