Netflix’in “Şemsiye Akademisi” Sezon 3 fragmanı Serçeleri tanıtıyor


10
/ 100


Uzun bir bekleyişin ardından Netflix’in hit süper kahraman draması Şemsiye Akademisi Hargreeves aile destanı 3. Sezonu için yeni bir fragmanla geri döndü.

2. sezon Şemsiye Akademisi Hargreeve’leri 1960’lara getirdi; burada her bir kardeş, onları kendi zamanlarına geri getirecek bir savaş için tekrar bir araya gelmeden önce kendi yolculuklarında ayrı ayrı zaman harcadılar – ya da öyle düşündüler. Geçmişteki eylemleri geleceği değiştirdi ve merhum kardeşleri Ben “The Horror” (Justin H. Min) hayatta…ve Serçe Akademisi denen bir şeyin Bir Numarası.

Sparrow Academy’de Justin H. Min’e katılanlar arasında Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez ve Cazzie David yer alıyor. Diego tarafından “bloblar, küpler ve kuşlar ve bok” olarak tanımlanan Serçeler, Umbrella Academy’nin zaman çizelgelerindeki varlığına muhalefeti OG Şemsiyelerinin yüzleşmesi gereken sorunlardan yalnızca biri olan zorlu düşmanlardır. Bu Şemsiye Akademisi ne de olsa kıyametin gerçekleştiğini bize söylemeseler bu bir fragman bile olur muydu? Bu sefer hariç… tüm varoluş tehlikede. Hepsi gibi.

Şemsiye Akademisi 3. Sezon 22 Haziran’da Netflix’te başlıyor.

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments