Skullcandy’nin ucuz yeni Mod kulaklıkları çok noktalı Bluetooth desteği sunuyor


11
/ 100


Skullcandy, en son ürünü olan Mod kulakiçi kulaklıklarla ucuz, zengin özelliklere sahip trendini sürdürüyor. IP55 hava koşullarına dayanıklılık ve USB-C şarjı ile mevcuttur. Modlar ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, aynı anda birden fazla cihazı bağlamanıza ve dinlemenize izin veren çok noktalı Bluetooth bağlantısını paketlemeyi de başarır. Bu, genel olarak kulakiçi kulaklıklar için yeni bir özellik değil, ancak bu kulakiçi kulaklıklar yalnızca 60 dolara mal olduğunda kesinlikle dikkate değer.

 

Siyah olduğu sürece her renkte alabilirsiniz.

 

Amazon’un Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlara erişmek, aramaları cevaplamak, konuşmaları karıştırmak veya bunlara erişmek için kablosuz kulaklıklar standart hale geldi, bu yüzden 100 doları aşan fiyatları görmek çok yaygın. Apple AirPods Pro gibi bir şey için 249,99 dolara kadar ödeme yapmak bile mümkün. Piyasada çok sayıda bütçe dostu seçenek var, ancak çok azı daha pahalı modellerin sunduğu özelliklerle rekabet edebilir. Bununla birlikte, Skullcandy, karşılaştırıldığında oldukça ucuz olan bir çift kulakiçi kulaklıkta bir dizi özellik sunarak bu fikri sarsıyor. Skullcandy, bu kulakiçi kulaklıkları yanlış yerleştirirseniz bir uygulama aracılığıyla erişilebilen Döşeme takibine bile girdi.

 

Modlar ayrıca rahat bir oturuş sağlamak için çeşitli kulak uçlarıyla birlikte gelir.

 

Skullcandy’nin bazı gürültülü ve çirkin tasarımlara sahip ürünler ürettiği bilinse de, Mod kulaklıklar görünüm ve tarz açısından son derece zararsızdır. Bir çift kablosuz kulaklıktan beklediğinizden farklı değiller ve şu anda yalnızca siyah renkte sunuluyorlar.

Kablosuz kulaklıklarımızı çeşitli görevler için kullanma eğilimimiz olduğundan, çok noktalı Bluetooth bağlantıları giderek daha önemli bir özellik haline geldi. Bu özellik, kulaklıklarınızın aynı anda birkaç cihaza bağlı kalmasını ve ses kaynakları arasında ayrım yapmasını sağlar. Örneğin, dizüstü bilgisayarınızla eşleştirilmiş durumda kalabilir ve telefonunuzdan sorunsuz bir şekilde arama alabilirsiniz ve kulakiçi kulaklıklarınız, telefonu açtığınızda dizüstü bilgisayarınızdan sesi kesmesini bilecektir.

Özellikler listesini tamamlayan Modlar, Bluetooth 5.2 bağlantısını kullanır ve tek bir şarjla yedi saate kadar sürebilir ve kasada 27 saat daha saklanabilir. Aktif gürültü iptali olmasa da, Modlar tarafından kullanılan mikrofonlar arka plan gürültüsünü azaltabilir. Ayrıca, Skullcandy uygulaması veya kulakiçi kulaklıklara yerleşik dokunmatik kontroller aracılığıyla bir işitme moduna erişebileceksiniz. Modlar, özellikleri ya da çekiciliği konusunda kimseyi şaşırtmıyor, ancak düşük fiyatları, aramızdaki bütçe bilincine daha fazla sahip olanların dikkatini çekmek için kesinlikle yeterli.

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments