Stranger Things 4’ün ilk sekiz dakikası şu anda izlenebilir


10
/ 100


Netflix ilk sekiz dakikayı Youtube’da izlemek için yayınladı, ancak bu sekiz dakika bize cevaplardan çok daha fazla soru bıraktı. Dizi, gösterinin ana olaylarından önce 1979’a uzatılmış bir geri dönüş. Dr. Brenner (Matthew Modine) hala Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nda deneyler yürütmektedir. Şaşırtıcı bir şekilde, Sezon 1’deki kadar kötü görünmüyor. Burada, Six adında genç bir telepatik çocukla testler yapıyor. Onunla şakalaşıyor ve hatta burnu kanamaya başladığında kendini fazla zorlamaması için onu cesaretlendiriyor.

‘Stranger Things 4’ fragmanını izlerken aklımıza gelen 5 büyük soru

Six, kan görebildiğini ve başka bir doktor ve çocuğun öldüğünü söyleyince işler hızla korkunç bir hal alır. Biri Six’i öldüren dışarıdan gelen çığlıkları ve patlamaları dinleyin. Dr. Brenner laboratuvarda tökezler ve katliam ve cesetlerden başka bir şey göremez. Sonra Gökkuşağı Odasına gelir ve tüm bu yıkımın sebebini burada bulur… Onbir (Millie Bobby Brown).

Onun kafası? Tıraş oldu. Gözleri ve burnu? Kanlı. Bütün havası mı? Öfkeli. Eleven neden bir cinayet çılgınlığına girdi? Ve neden herkesle birlikte Dr. Brenner’ı öldürmüyor? Cevapları bulmak için bir hafta daha beklememiz gerekecek. Yabancı Şeyler 4.

PAYLAŞ

Son Haberler

Recent comments